top of page
המלצות בנייה מתקדמת רונן ארמן

המלצות

חברת רונן ארמן בע"מ

פרויקט בחן 09.03.2023

מכתב המלצה משפחת קפצון

 

במסגרת הבניה הוספנו קומה לבית קרקע ועשינו שינויים בקומת הקרקע. נאלצנו להישאר בבית רוב התקופה וכמובן שהיו לא מעט חששות. בזכות רונן ארמן והצוותים שלו צלחנו את התקופה הזאת. קודם כל רונן נתן לנו מתחילת הדרך את התחושה שהוא מנהל את הכל ומיד הבנו שיש על מי לסמוך. בנוכחות שלו הרגיע אותנו ואת כל מי שהיה זקוק להרגעה (כולל הילדים והכלבים שלנו....). כשלא היה בסביבה תמיד היה מעודכן, זמין וידענו שאנחנו יכולים לפנות אליו ולקבל פתרון. 

אחרי רונן מגיעים הצוותים – מקצוענים אחד אחד, יודעים את העבודה, עובדים נקי ומסודר ויסודיים בצורה קיצונית. בניצוח של רונן ומנהלי העבודה שלו בשטח יצא לנו בית מהמם! מעבר לציפיות אפילו (והיו ציפיות) ולא פחות חשוב – בילינו תקופה , אצלנו בבית, עם אנשים חמודים!! אחד אחד.

בברכה, משפחת קפצון.

פרויקט באבן יהודה 27.10.2021

עבדתי עם רונן ארמן על פרויקט גדול ומורכב בשילוב של בניה מתקדמת המתחברת לבניה קיימת כולל שיפוץ מסיבי ועיצוב פנים. רונן גילה מקצועיות, דיוק, היה אדיב ושירותי ודאג לכל הדברים שיהיו בזמן על הצד הטוב ביותר. היה תענוג לעבוד איתו ואני מודה לו על כל השיגעונות שלי שידע לקחת ולהוציא לפועל.
אדריכלית עדי ארונוב.

פרויקט בחולון 2019, מכתב תודה לקבלן,

רונן ארמן והצוות הנפלא שהוא בחר לעבוד איתם, בנה לנו בית לתפארת. לאורך תהליך הבניה, רונן והצוות הצליחו להפתיע אותי לטובה כל פעם מחדש. רמת ביצוע הפרויקט עלתה על הציפיות המוקדמות שלי. רונן והצוות גילו יחסי אנוש מעולים ומשמעת בלתי מתפשרת. קיבלתי הרגשה של שותפות ותחושה של משפחתיות לאורך הדרך. האמינות והחתירה למקצועיות בלתי מתפשרת מלווה את כל תהליך הפרויקט. חשתי שאני מקבל תמורה מלאה עבור התשלום שקבענו מראש. רונן והצוות הקפידו לעמוד בזמנים ולקיים מערכת דו שיח מתמשך. את הבית הבא שאבנה אבחר בוודאות ברונן וצוותו ובוודאי שאמליץ בכל פה על טיב העבודה. תודה גדולה לעוז מנהל העבודה המסור והמדויק, לטולי שעובד בחריצות ומכל הלב.

אריה עוז מונדשטיין, ביאליק 115, חולון.

פרויקט בכפר הנגיד 02.11.2021

הבית תוכנן בשיטת בניה מתקדמת עם שלד מייטק. רונן קיבל את עבודת ביצוע הבית כולל יסודות הבטון, הקמת שלד הפלדה וביצוע עד לרמת חומרי הגמר והתמודד עמה ברמה גבוהה כולל פרטי ביצוע מיוחדים ולא רגולרים.

לרונן צוות עובדים מקצועי ביותר, הבנה של פרטי הביצוע המיוחדים לשיטת הבניה הקלה והעבודה עימו הייתה מקצועית ביותר וענתה לכל צרכי התכנון שבפרויקט זה לא היו פשוטים לביצוע. לרונן ניסיון רב בשיטת הבניה המתקדמת, מה שהוכיח את עצמו בבית הפרטי שלי, 

עדי כלב.

פרויקט בתל אביב, 02 נובמבר 2021
אנו שמחים להמליץ בפניכם על חברת רונן ארמן בע"מ ועל העומד בראשה, מר רונן ארמן. רונן ביצע עבורנו שיפוץ של ביתנו הפרטי בצפון תל אביב. עבודות השיפוץ היו בקנה מידה רחב ונמשכו כ- 10 חודשים. פרויקט השיפוץ כלל, בין היתר, תוספת אחוזי בניה משמעותיים לבית, הגדלת קומת המרתף לרבות הוספת חצרות אנגליות, עבודות ביסוס ואיטום וכן את כל עבודות הגמר.


העבודה התנהלה בהתאם ללוח הזמנים שנקבע עם ביצוע מקצועי ומוקפד של כל הפרטים, תוך שיתוף פעולה מצוין עם היועצים השונים. ההתנהלות השוטפת נעשתה באווירה נעימה ועבודה עם רונן וצוות העובדים היתה רגועה ושלוה.


אנו ממליצים מאד על רונן ארמן כקבלן לביצוע עבודות שיפוץ בבתים פרטיים, גם לנוכח העובדה כי השירות לאחר מסירת העבודות היה מעולה ורונן נענה לכל בקשה הנוגעת לעבודות שבוצעו כאמור, לשביעות רצוננו. יובהר כי המשכנו לפנות לרונן גם בפרויקטים נוספים של שיפוץ בדירות של בני המשפחה ונמשיך לפנות אליו גם בעתיד בכל נושא של שיפוץ ושדרוג הבית.
בברכה,

משפחת חיימוב.

הסיוט שלא היה, אביעד קליינברג הבלוג
עברתי דירה. לא רק עברתי, אלא גם שיפצתי. כן, כן אני יודע. מה עבר עליי וכולי.  לפעמים, כפי שאתם יודעים, אין ברירה. הלכתי על זה בעיניים פקוחות, כמו נידון למוות שלועס בלי חשק את סעודתו האחרונה או מניע את רגליו בדרך אל הגרדום. ציפיתי בלא חשק לצפוי–ברדק, הבטחות שאינן מקוימות, לוחות זמנים נשברים, התמקחות אינסופית (מצטער, זה לא היה כלול) ובסוף כל אלה חור ענק בכיס (ההוצאות תפחו איכשהו) ותוצאה שרק בהדחקה מסיבית ניתן לסבול אותה. הזהרתי את קרוביי הרבים ואת חבריי המעטים כי הימים הבאים יוציאו את החיה שבי. "אני מבקש להודיע", הודעתי, "כי בזמן השיפוץ אנהג כמר הייד, אחרף ואגדף אתכם ואת העולם, אשקע ברחמים עצמיים, אנשך את היד המאכילה אותי, אצרוך משקאות אלכוהוליים ואחלל שבת בפרהסייה ושם שמיים ברבים". סובביי הבטיחו לי לסלוח לי על הכול. "אתה בחזקת תינוק שנשבה בין השיפוצניקים", ניחמוני, "הכל נסלח לך; נמחלו לך כל עוונותיך וכל עוונות אבותיך עד דור עשירי. צא לדרך וירחם אלוהים על נשמתך."

מצויד באינדולגנציות החילוניות הללו ובמטען גדול של מרירות-למפרע יצאתי לדרך. אל המשפץ, רונן ארמן, הגעתי במקרה. חברה המליצה עליו בכל פה. אני לא האמנתי לה כמובן. הודיתי לה בשפה רפה, אבל בלבי פנימה ידעתי שכל כוונתה היא לתת לי תקווה ולו גם כוזבת. משפץ טוב הוא סתירה פנימית. טוב שבמשפצים לגיהינום. אבל המציאות הוכיחה כי טעיתי. איכשהו הכל דפק כמו שעון שוויצרי (או אם תרצו לדקדק ,"שוויצי"). רונן עמד בכל לוחות הזמנים, לא התמקח על המחיר ולא המציא עילות חדשות לתשלום. הוא נענה לגחמותיי המשונות ברוח טובה. הכל נעשה היטב, בדיוק, וביעילות. יחד אתו הגיעה לדירה חבורה של האנשי מקצוע שהביא. הם היו, כמוהו, מקצועיים, אדיבים וחביבים. כשבחנתי את התוצאות בסוף התהליך הייתי יותר ממרוצה. זה לא שלא חירפתי וגידפתי לעתים; זה לא שלא שתיתי קצת פה ושם. לא יכולתי להכזיב את חבריי. "סיוט", מלמלתי מעת לעת, "סיוט השיפוץ הזה." ולא גיליתי לאיש שכבר שבוע לא ביקרתי בדירה, כי ממילא הכל נעשה שם כמו שצריך, גם בלי איומים, וללא צעקות ותחנונים. חיפשתי נפש אחות, מישהו שאוכל לחלוק אתו את החוויה הבלתי צפויה הזאת, את הסוד הנורא שעכשיו נצרתי בלבי. לשווא. בכל פעם שניסיתי לרמוז שלא הכל רע בתהליך השיפוץ, התכרכמו פניהם של בני ובנות שיחי בארשת שחצייה אי-אמון וחצייה קינאה חסרת גבולות. שתקתי אפוא. אבל האמת המשיכה להציק לי. אני חולק אותה אפוא אתכם קוראיי הנאמנים. אל תגלו לאיש: רונן ארמן הוא קבלן מצוין שעושה עבודה מעולה. שששששש.

מכתבי תודה

קבלן רשום

26204

bottom of page